Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

VIVA DANCE CLUB Służewo - Aleksandrów Kujawski

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaVIVA DANCE CLUB Służewo
Adres87-710 Słuzewo
Godziny otwarciaSob.: 21:00 - 04:00
Strona wwwhttp://www.vivasluzewo.pl/
E-mailadmin@vivasluzewo.nazwa.pl


"Klub mieści się w miejscowości Służewo w województwie Kujawsko-Pomorskim. Otwarcie odbyło się 22 sierpnia 2009 roku. W okolicy jest jednym z największych i najnowocześniejszych klubów.

Główna sala (techniczna) składa się z 1 poziomu wokół którego rozmieszczone jest 12 dużych loży z sofami i stolikami. Imprezy na tej sali prowadzi DJ Kristo (rezydent) oraz zapraszani goście, którzy na żywo prezentują swoje umiejętnośći począwszy od house'u przez happy techno, a skończywszy na trance.

Druga sala (dance) została wykończona na wzór świątyni indiańskich ludów Majów. Na sali dance grany jest głównie dance, jego odmiany i muzyka radiowa. Na sali znajduje się 11 dużych loży, bar oraz scena na której obywają się koncerty na żywo. W taneczny nastrój na tej sali klubowiczów wprowadza Dj Top. Oprócz tego, do dyspozycji klubowiczów są: bar wraz z mniejszymi lożami pomiędzy przejściem z jednej sali dance , ogródek letni, toalety, 2 parkingi - strzeżony (3 zł) i niestrzeżony, szatnia. Viva Służewo to nie tylko centrum rozrywki, ale również zgrany zespół ludzi, którzy dbają nieustannie aby uczestnicy imprez czuli się wygodnie i bezpiecznie.

Klub Viva Służewo jest czynny w każdą sobotę od 21.00."

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję